İndirim!

Web Site Tasarımı

5.500,00 8.599,00 

Açıklama

E-Ticaret Paketi

Lisans Ömür Boyu Olduğundan Dolayı, En Büyük Avantajı  Diğer E-Ticaret sistemlerinde olduğu gibi Her Yıl Yüklü Miktarlar Ödemezsiniz! Sadece Hosting ve Alan Adı Ödemesi Yaparsınız. Kullanımı Kolay bir Admin Paneli mevcuttur, Telefonunuzadan Mobil yazılımı Ücretsiz indirerek Siparişleri, Haftalık, Aylık, Yıllık Satış, İade vb Raporları Tamamen Ücretsiz alabilirsiniz. Google ürünü

Firmanızın İnternet Deki online itibarını ve prestijini daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim oluşturmanızı mümkün kılar. Bu sayede satışlarınız artar ve kazanç grafiğiniz yukarı doğru harekete geçer.

WooCommerce yazılımını kullanmayı seçerseniz, ayakkabı, elbise, elektronik vb. fiziksel ürünlerden, yazılım, e-kitaplar, İşletim sistemleri vb. gibi dijital ürünlere uzanan ve her türlü ürünü satabilecek bir mağazaya sahip olabilirsiniz. Bir mağazada fiziksel olarak satılabilecek her şey, WooCommerce hazır e-ticaret sistemi sayesinde online olarak satılabilir.

Ürünlerin haricinde, abonelikler, rezervasyonlar gibi hizmet paketlerini de kolaylıkla satabilirsiniz.

Ayrıca Kolaylık ile iyzico ve Shopier Gibi Platformlar ile Kredi Kartı Entegrasyonu Tamamen Ücretsiz..


Kurumsal Web Tasarım

Yazılım ve tasarımlarımız tamamen ve yalnızca size özeldir. Her müşterimize ihtiyacına yönelik çözüm üretiriz. Özgün ve modern tasarıma sahip arayüzler ile sizi rakiplerinizin önünde konumlandırırız.


Tek Sayfa HTLM5 Paketi

Daha az kod,  Daha Fazla Hız, Çok daha Fazla Görsel Tasarım ve Olağan Üstü Mobil Uyumluluk ile Modern Günümüzde Cazip Fiyatı ile En çok Tercih edilen Bir Web Tasarımıdır,

Genel itibari İşletmeler için Cezbedicidir, Direk Müşteri Odaklı (Direk Telefon araması ve Whatsap Desteği) olan Firmaların Tercihi.

Not: Admin Paneli Yoktur.


WordPress Paketi

WordPress Sistemimizde Size Özel Tema ve İşletmenizin tercihine göre Tasarlanacak olan eklentilerimiz ile Mobil Uyumlu bir Admin Panelinden her şeyi yapabileceğiniz yapıdır. 6 Ay Ücretsiz Whatsapp desteği ile sizlerle.

Ek bilgi

Web Site Tasarımı

E-Ticaret Paketi (Woocommerce), Kurumsal Paketi, Tek Sayfa Modern HTLM5 Paketi, Wordpress Paketi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Web Site Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun